KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 7764022
nr 776 4022
Kolteckning
Paradorn Threemake, indianhäst, signerad-95, motivets mått: 45x32
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 10 september 2012
kl 17:40:24
300 kr
350 kr
550 kr
450 kr
550 kr
600 kr